0
 • Ürünler Toplamı 0,00 TL
 • Kdv 0,00 TL
 • Kargo 0,00 TL
 • Toplam 0,00 TL

1- Alışveriş Sepetiniz

GÖRSEL ÜRÜN FİYAT ADET TOPLAM SİL
Teslimat ve İade Koşulları

Teslimat Koşulları:

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra küçük ev aletlerinde 1-2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.Büyük beyaz eşyalar ise (mini fırınlar dahil) 7-12 iş günü içerisinde Borusan Lojistik tarafından bölgenizdeki arçelik-Beko yetkili servisine teslim edilir.(Borusan Lojıstık haftanın 1 günü cumartesi günü ürünleri bayimizden almaktadır.Ürün Borusan Lojıstık tarafından alındığından itibaren teslimat süresi 7-12 iş günü arasındadır) Servis sizden randevu alarak kurulumunu gerçekleştirmektedir. Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargolar çalışmadığı için teslimat yapılmamaktadır.

İade Koşulları:

 1. Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

 2. Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir.

 3. Ürün iade masrafı olan kargo ücretleri alıcılar tarafından ödenecektir.

 4. Satın alınan her bir ürün, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile alıcının gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise, Alıcılar sözleşmeyi sona erdirebilir.

 5. Satın alınan ürün, eksiksiz ve siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgesi, kullanım klavuzu gibi belgelerle teslim edilmek zorundadır.

 6. Satın alınan ürünün satılmasının imkansızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır.

 7. Alıcı, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce muayene edecek; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayacaktır. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. ALICI , Teslimden sonra mal/hizmeti özenle korunmak zorundadır. Cayma hakkı kullanılacaksa mal/hizmet kullanılmamalıdır. Ürünle birlikte Fatura da iade edilmelidir.

 8. Pandemi sebebi ile kişisel kullanım ürünlerinde iade alınmamaktadır.Hava serinleticiler ve ürünle temasın çok olduğu beyaz eşyalarda kurulum yapıldığı takdirde iade alınmamaktadır.İade alınan ürünlerde onaylandıktan sonra kargo - lojıstık bedelı ve kurulum bedelı düşüldükten sonra ücret iadesi yapılır.

Sipariş Özeti

Ürün Sayısı 0
ÜRÜNLER TOPLAMI 0,00 TL
KDV 0,00 TL
KARGO ÜCRETİ 0,00 TL
TOPLAM 0,00 TL
Alışverişi Tamamla